Apie mus

UAB „Trustpack“ yra inovatyvi ir aukščiausios kokybės paslaugas teikianti spaustuvė, įsikūrusi Lietuvoje. Pasitikime savo profesionaliais darbuotojais, naudojame moderniausią įrangą bei įsiklausome į kliento poreikius, todėl mūsų gaminamos pakuotės ir etiketės visuomet atitinka aukščiausius standartus.

Misija

  • Padėti sukurti klientams pridėtinę vertę abipusiai naudingomis ir tvariomis sąlygomis.
  • Suteikti darbuotojams profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes, aukštos vidinės kultūros organizacijoje.
  • Siekti nuolatinio įmonės vertės augimo, užtikrinant maksimalią investicijų grąžą.
 

Vizija

Būti Lietuvos ir tarptautiniu mastu pripažintu partneriu, teikiančiu pažangias ir kokybiškas spaudos paslaugas.

Aukščiausia kokybė

Spaustuvės produkcija ir teikiamos paslaugos pasižymi itin aukšta kokybe. Visus darbus atlieka kvalifikuoti ir patyrę specialistai, maksimaliai išnaudojantys naujausių technologijų teikiamas galimybes.

Modernumas

Siekiame nenutrūkstamo tobulėjimo, todėl nuolat investuojame į inovacijų plėtrą, technologijų modernizavimą bei naujos produkcijos įsisavinimą.

Patikimumas

Laikomės įsipareigojimų ir prisiimame atsakomybę už mums patikėtų darbų kokybę ir jų atlikimą sutartu laiku. Atsakome už savo produktą ir kiekvieną kartą dedame didžiausias pastangas, kad klientas gautų norimą rezultatą.

JŪS

Tikime, kad viskas įmanoma. Kiekviena Jūsų užduotis mums – tarsi kelionė drauge. Kartu su klientais žingsnis po žingsnio paverčiame idėjas realybe.

Vertybės

Modernumas

Siekiame, jog mūsų sukauptos žinios ir įgyta patirtis padėtų susidoroti su kritinėmis situacijomis. Siekiame nuolatinio tobulėjimo. Atnaujiname profesines žinias, kurias taikome kasdieniame darbe. Dalinamės žiniomis ir patirtimi su klientais, kolegomis ir partneriais.

Patikimumas

Laikomės įsipareigojimų ir prisiimame atsakomybę už mums patikėtų darbų kokybę ir jų atlikimą sutartu laiku. Atsakome už savo produktą ir kiekvieną kartą dedame didžiausias pastangas, kad klientas gautų norimą rezultatą.

Verslumas

Esame kūrybingi ir nuolat ieškome naujų veiklos sprendimų. Geriausių rezultatų pasiekiame optimaliausiomis sąnaudomis. Turime daug idėjų ir geriausias iš jų įgyvendiname. Esame lankstūs, nes tik lankstumas ir patirtis leidžia priimti operatyvius ir profesionalius sprendimus. Stengiamės, kad mūsų darbas būtų grindžiamas pasiteisinusiais verslo sprendimais, o teikiamos paslaugos būtų aukščiausios kokybės.

Sąžiningumas

Veikiame skaidriai, patikimai ir sąžiningai, atskirdami viešuosius ir privačius interesus.

Komandinis darbas

Mes dirbame komandoje ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą įmonių grupės veiklą.

Sertifikatai ir kokybės valdymas

certificate icon

UAB „Trustpack“ skiria nuolatinį dėmesį visų įmonėje vykstančių procesų gerinimui. Įmonėje įdiegtos vadybos sistemos, vidaus tvarkos užtikrina aukštą vykdomų veiklų ir procesų kontrolę, gaminamų produktų kokybę ir konfidencialumą. Mūsų veikla atitinka tarptautinių standartų bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus, ką įrodo Įmonei išduoti sertifikatai.