Tabako pakuotės

250 klientų aptarnaujame kasmet

Šiai produkcijai gaminti reikalinga pati moderniausia ir profesionaliausia įranga. Būtent tokia mūsų turima įranga leidžia užtikrinti masinės produkcijos kokybinį stabilumą, kas aktualu gaminant labai didelius tabako pakuočių kiekius. Didelį dėmesį skiriame ir darbo priemonėms (kirtimo peiliai, klišės), kurias užsakome pas geriausius pasaulio gamintojus.

Naujausios technologijos

Kokybė

Aukštas našumas

Darbo našumo augimas priklauso nuo darbuotojų įgūdžių ir modernios įrangos pasitelkimo ne tik spausdinimo, bet ir kirtimo bei klijavimo etapuose. Tuo vadovaudamiesi nuolat atnaujiname spaustuvę, keliame savo darbuotojų kompetenciją bei domimės naujovėmis spausdinimo srityje.

Kokybė - daugiau nei standartas

Gamindami tiek įprastas klasikines, tiek išskirtines nestandartinių formų pakuotes, išlaikome aukščiausią kokybę. Užtikriname patogų transportavimą bei sandėliavimą. Pakuotės yra gaminamos nuo pradžios iki pabaigos, o užsakovui lieka tik supakuoti ar užklijuoti.

Skandinaviška patirtis

Ne vienerius metus sėkmingai dirbame su Švedija, Norvegija, Danija ir Suomija. Skandinavijos šalių rinkai gaminame etiketes, pakuotes drabužiams, maisto pramonei, konditerijai, kosmetikai ir alui.

Stengiamės atsakingai įsigilinti į vietinę skandinavų rinką, jos poreikius ir pasiūlyti geriausias bei tinkamiausias gamybos paslaugas. Džiaugiamės, kad klientai pasitiki mūsų darbu, nes jiems svarbus kainos ir kokybės santykis, užsakymo atlikimo greitis, poreikius atitinkantys techniniai sprendimai, aplinkos apsaugos reikalavimų laikymąsis gamyboje, socialinės atsakomybės.

Užklausos forma

Prašome kuo tiksliau užpildyti šią užklausos formą bei pateikti teisingą prašomą informaciją. Taip sutaupysime jūsų brangų laiką ir galėsime kuo operatyviau priimti jūsų užsakymą.

Iškilus papildomiems klausimams, visada galite kreiptis telefonu: +370 5 249 9900