Naudojamos technologijos

Visų spaudos darbų kokybė priklauso nuo dviejų svarbių dalykų – inovatyvių, pasaulyje pripažintų gamintojų įrenginių ir profesionalių spaudos operatorių.

Investicijos į naujausias technologijas leidžia nuolat plėsti spaustuvės teikiamų paslaugų galimybes ir sukurti sudėtingiausių konstrukcijų gaminius. Sklandų ir maksimaliai efektyvų įrangos veikimą užtikrina didelė ir kompetetinga specialistų komanda.

Naujausia įmonės investicija – spaudos, kirtimo ir klijavimo mašinos.

Speedmaster XL 106-8+LYYL

Tai aštuonių spalvų spaudos mašina su dviem lakavimo sekcijomis, kuri tinka ir mažam, ir dideliam spaudos darbų kiekiui. Ši mašina siūlo pažangiausius sprendimus, specialiai pritaikytus įvairiems spaudos poreikiams. Įrenginys garantuoja maksimalų produktyvumą kartu su didžiausiu efektyvumu ir visišku veikimo patogumu. „Speedmaster XL 106-8+LYYL“ turi aukščiausią automatizavimo lygį rinkoje – nuo pirmojo iki paskutinio spaudos lapo. Intelektualus automatinis valdymas, intuityvus valdymas, aukščiausia kokybė ir maksimalus produktyvumas bei ekonomiškumas, leidžia „Speedmaster XL 106-8+LYYL“ sėkmingai vykdyti spaudos darbus įmonėje.

VISIONCUT 106 LER

Tai modernus įrenginys, kuris maksimaliai padidina gamybos kokybę ir darbo našumą. Šios mašinos privalumai neapsiriboja vien kirtimo procesu. Kadangi „VISIONCUT 106“ LER išleidžia visiškai plokščius ir nedeformuotus atskirtus ruošinius, jie greičiau ir stabiliau išlyginami ir apdirbami lankstymo-klijavimo linijose, lyginant su rankiniu būdu atskiriamais ruošiniais.

Diana Smart 115

„Diana Smart 115” yra ideali pakuočių klijavimo mašina, vidutinio našumo segmente, pasižyminti kompaktišku dizainu ir pagrįsta sėkmingu „Diana X“ modeliu. Naudojant maksimalų greitį 450 m/min., mašina puikiai tinka labai įvairaus dydžio ir sudėtingumo gaminiams, kurių maksimalus kartono ilgis yra 60 cm: vieno taško kartoninės dėžutės, dėžutės su automatiniu užraktu, dvipusės keturių arba šešių taškų dėžutės, miniatiūrinės dėžutės, pašto vokai, rankovės ir visa tai sulankstoma bei suklijuojama iš 200 - 600 g/m² kartono. Ši pakuočių klijavimo linija atitinka visus farmacijos pramonei keliamus reikalavimus.

SX 74-6+L“

Etikečių gamybos našumą padidina net iki 40 proc. Ši spaudos mašina nuo kitų įrenginių išsiskiria: greičiu ir kokybe (net ir spausdinant itin dideliu greičiu, spaudinio spalvingumas nekinta); efektyvumu (greitai pakeičiami skirtingi spaudos darbai); galimybe atlikti spaudos darbus su įvairiomis popieriaus rūšimis ir gramatūromis.

KBA RAPIDA 105-6+L ir KBA RAPIDA 106-6+L

Įrenginys spausdina ne tik ant kartono, bet ir ant sintetinių medžiagų (pvz., plastiko ar laminuoto paviršiaus), nestandartinių apdailos elementų.

BOBST SP 104-ER, BOBST SPERIA-106 ir du BOBST 102-BMA

Garsiausių kirtimo technikos gamintojų įrenginiai kokybiškai atlieka kirtimo ir folijavimo darbus.